ÖVRIGT / Diverse / Ymnighetshorn 13966053
nr 1396 6053
Ymnighetshorn
Sent 1800-tal, ns / horn. Höjd: 41 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:48:40
300 kr
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr